komponentëve të OEM

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi Materiali: AISI 304 / AISI316 / 45 # / 40Cr / 42CrMo / bakrit / alumini ...... pesha Piece: 0.05-100KG Technology: nga bare / shufra / Pllaka ...... trajtim sipërfaqësor: knurling / plating ...... Aplikimi: makinë Bujqësi / Farm industritë makine / makine ushqim / kimike. Specifike: Customize sipas vizatimeve dhe mostra


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrimi
Materiali: AISI 304 / AISI316 / 45 # / 40Cr / 42CrMo / bakrit / alumini ......
Piece Pesha: 0.05-100KG
Technology: nga bare / shufra / Pllaka ......
trajtim sipërfaqësor: knurling / plating ......
Aplikimi: makinë Bujqësi / Farm industritë makine / makine ushqim / kimike.
specifike: Customize sipas vizatimeve dhe mostra


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!