OEM компоненти

Краток опис:

Опис Материјал: AISI 304 / AISI316 / 45 # / 40Cr / 42CrMo / бакар / алуминиум ...... парче Тежина: 0.05-100KG технологија: Од барови / прачки / плочи ...... Површинска обработка: knurling / позлата ...... Примена: Земјоделство машина / Фарм машина / храна машина / хемиската индустрија. Специфични: прилагодите според цртежи и примероци


детали за производот

Тагови производ

Опис
Материјал: AISI 304 / AISI316 / 45 # / 40Cr / 42CrMo / бакар / алуминиум ......
парче Тежина: 0.05-100KG
технологија: Од барови / прачки / плочи ......
Површинска обработка: knurling / позлата ......
Примена: Земјоделство машина / Фарм машина / храна машина / хемиската индустрија.
Специфични: прилагодите според цртежи и примероци


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!