Вентил покритие, изгубени восок кастинг делови, пумпа школка - Weiwo
 • Irregular components customizing
 • опрема
 • 5-Axis machining center boring

кои сме ние

Веиво работи на резервни делови за прецизна машинска обработка веќе 10 години, ние произведуваме според цртежите или примероците на клиентот, работејќи целосно за да го исполниме барањето на секој клиент. Нашите инженерски тимови секогаш го одржуваат ентузијазмот кон техничкиот дизајн на секоја компонента и бидете сигурни на вистински начин и најнизок трошоци за правење најдобри производи, ние сме одговорни да им дадеме на секој клиент рафинирана техничка поддршка и по продажната услуга, ќе бидеме вашиот најтопол партнер за работа на патот на животот.

Научи повеќе

Зошто да не одберете нас

 • Предности

  Предности

  1. Ние точно ќе прилагодиме за да им служиме на потребите на вашата компанија. 2. Довербата е приоритет, затоа нудиме претходна техничка поддршка и примероци без дополнителни трошоци. 3. Ние гарантираме брз развој и висок квалитет за најконкурентна цена 4. Без оглед на количината, вашата нарачка ќе биде завршена. 5. Може да контактирате со нас во кое било време и да очекувате да се поправат сите проблеми. Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
 • Перспективи

  Перспективи

  Од 2010 година, Веиво расте благодарение на нашиот мајстор занаетчија и континуираното работење на нашите задоволни клиенти. Ние напредуваме од постојаните иновации, гарантирајќи дури и најголеми очекувања да бидат презаситени.
 • репутација

  репутација

  Основано од 2010 година, ние пораснавме локално и имаме чест да се движиме на меѓународно ниво. Денес некои од нашите врвни клиенти живеат во Европа и Америка. Ние сме горди на нашиот мајстор занаетчија и во замена тие се однесуваат кон секој производ со почит.

Избрана Производи

Преглед на сите производи

Нашата компанија

Научи повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!